Vintage Mobilya

Mobilyada olsun kıyafetlerde olsun son zamanlarda vintage adını pek sıklıkla duymaya başladık. Vintage mobilya 30 ile 100 yıl arası yaşamış modern ve antika arasındaki süreçte yaşamış mobilyalara verilen isimdir. Antika mobilya da ise mobilya ömrünün 100 yılı geçmesi gerekir.

[slideshow_deploy id=’326′]

Son yıllarda moda haline gelen vintage mobilyanın tarzı kolay ve rahat bulunabilen bir tarzdır. Büyükannemizin evinde kullandığı mobilyalardır. Bu tarz mobilyalara ulaşmak mahalleye gitmek ve bitpazarına gitmek kadar kolaydır.

Bu tarz eski mobilyaların atılmadan elden geçirilerek tekrar kullanımını sağlar. Mobilyalar çok eski olmadıkları için ufak tefek bakımla, tadilatla istediğiniz tarza ulaşır veya istediğiniz biçimde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz ürünler modern ve klasik tarz mobilyalarla da uyum sağlayacaktır. Bu tip mobilyalar günümüzde modern üreticiler tarafından tasarlanarak üretilmektedir. Ama kıymetlisi elbette orijinal ürünler bulmaktır. Ve kendi tarzımızı yansıtmaktır. Önemli olan bu mobilyaları birlikte kullandığımız mobilyalar ve yerleridir.

This entry was posted in MOBİLYA, Oturma Odası and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Yorumlar Kapalı.